Zorganizuj swoje warsztaty

Zadnie Łuki to również miejsce na Twoje warsztaty. Posiadamy przestronną salę o powierzchni 100 m2, zlokalizowaną na strychu, przeznaczoną na wszelkiego rodzaju zajęcia rozwojowe: taniec, joga, tai chi, medytacje, rękodzieło, masaże, ceremonie kakao czy inne. Przyjedź wraz z grupą a my udostępnimy Wam przestrzeń do działania. Mamy miejsce noclegowe dla 16+2 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę a dwa z nich mają balkon z widokiem na bieszczadzkie pasma górskie. Wy dbacie o dobre samopoczucie rozwijając swoje liczne talenty a my o Wasze podniebienia serwując dania kuchni wege.

Od lat zgłębiamy tajniki kuchni roślinnej starając się by posiłki były smaczne, pożywne i zdrowe. W sezonie letnim korzystamy z darów jakie oferuje nam nasz ekologiczny ogród oraz dziko rosnące zioła z których parzymy aromatyczne herbaty. Zapraszamy o każdej porze roku aby samemu doświadczyć różnorodności i zmienności krajobrazu które dostarcza nam otaczająca nas wokół przyroda.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zorganizowaniem u nas swoich warsztatów, napisz do nas maila na adres zadnieluki@gmail.com a my wyślemy przygotowaną dla Ciebie ofertę.

Mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce!