Imprezy i pobyty w Bieszczadach

Jeżeli lubisz drewniane chaty, suszone bukiety ziół wiszące na ścianach, gliniane garnki, drewniane, ręcznie wykonane meble ,widoki, które zapierają dech w piersi, nade wszystko cenisz ciszę i spokój, a wieś jest ci bliższa niż komukolwiek, to serdecznie zapraszamy w nasze zadnie-łukowe progi, do których po spędzeniu niezapomnianych chwil, z pewnością powrócicie.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas przez cały rok imprezy wegetariańskie.

imprezy stałe >>>

Boże Narodzenie w Bieszczadach

od soboty 22 grudnia do czwartku 27 grudnia

Boże Narodzenie w Zadnich Łukach - proponujemy pobyt w urokliwym miejscu, w chacie z bali w oddali otoczonej pasmem bieszczadzkich gór. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Sylwester w Bieszczadach

od piątku 28 grudnia do środy 2 stycznia

Sylwester w Zadnich Łukach w Bieszczadach - proponujemy pobyt w przytulnych pokojach w chacie z bali. W ofercie wyżywienie i moc atrakcji. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Ferie Rodzinne w Bieszczadach

Pobyty z zimowymi atrakcjami w styczniu, lutym i marcu

Bieszczadzkie Rodzinne Zimowisko to świetny czas na odpoczynek i regenerację w pięknej chacie z bali, położonej w malowniczym, zacisznym miejscu w otoczeniu cudownej przyrody z widokiem na rozciągające pasma gór.

Wielkanoc w Bieszczadach

od piątku 19 kwietnia do poniedziałku 22 kwietnia

Święta Wielkanocne w Zadnich Łukach - proponujemy pobyt w urokliwym miejscu, w chacie z bali w oddali otoczonej pasmem bieszczadzkich gór. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Majówka w Bieszczadach

od piątku 28 kwietnia do środy 3 maja

Majówka w Zadnich Łukach w Bieszczadach - proponujemy pobyt w przytulnych pokojach w chacie z bali. W ofercie wyżywienie i moc atrakcji. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Czerwcówka w Bieszczadach

od środy 30 maja do niedzieli 3 czerwca

Niezapomniany Długi Weekend Czerwcowy w Zadnich Łukach - proponujemy pobyt w chacie z bali w oddali otoczonej pasmem bieszczadzkich gór. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Wegetariańskie wakacje w górach

lipiec i sierpień: od niedzieli do soboty

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Bieszczadów na niezapomniane wczasy do pięknej chaty z bali, położonej w malowniczym, zacisznym miejscu w otoczeniu cudownej przyrody z widokiem na rozciągające pasma gór, oraz pasące się konie. Smolnik nad Osławą w Bieszczadach.

Weekendy wegetariańskie w górach

przez cały rok: od piątku do niedzieli

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany wegetariański weekend do pięknej chaty z bali, położonej w malowniczych Bieszczadach w otoczeniu cudownej przyrody z widokiem na rozciągające pasma gór, oraz pasące się konie. Zapraszamy do Smolnika nad Osławą.